Oferta

Recital Piosenki Literackiej

 Recital Wojtka Gęsickiego, to po prostu  spotkanie z drugim człowiekiem, które przeradza się w obopólną Przyjaźń. Ta Przyjaźń nie kończy się po koncercie, ona trwa długo długo jeszcze.

Jeśli by chcieć okreslic jakimś ogólniejszym gatunkiem scenicznym to co można zobaczyc podczas spotkania z Gęsickim, to można by uzyc terminu kabaret piosenki literackiej. Zapraszając więc Wojtka możecie Państwo się spodziewać wesołego programu, w którym pojawiaja się elementy liryczne. A generalnie jest o życiu. Opowiadanie o nim z dystansem, bo głownym celem tego programu jestwylogowanie się z rzeczywistosci i zapomnienie o tym co za oknem. A słowo, dobre słowo, i odpowiednie nastawienie wypowiadającego owe słowo, zrobi juz swoje w naszym  samopoczuciu. Wiec dla dobra samopoczucia - zapraszajcie go :) 

W koncercie oprócz autorskich tekstów Wojtka Gęsickiego słyszymy także poezję Krzysztofa Cezarego BuszmanaJacka Goryńskiego oraz prześmiewcze utwory autorstwa Jana Kazimierza Siwka.

  • Wykonawcy: Wojtek Gęsicki (słowo, śpiew i gitara), Rafał Grząka (akordeon)
  • Czas trwania koncertu - 80 min.
  • Własne nagłośnienie i oświetlenie z realizatorem (w pomieszczeniach  do 300 osób)

Wybitny akordeon - Rafał Grząka

Absolwent UMFC w Warszawie w klasie jednego z najwybitniejszych wirtuozów akordeonu prof. Klaudiusza Barana, obecnie doktorant macierzystej uczelni również pod opieką artystyczną Klaudiusza Barana (wszczęcie przewodu doktorskiego w czerwcu 2010).

Ponadto absolwent Policealnego Studium Jazzu w klasie akordeonu jazzowego prowadzonej przez legendę polskiego jazzu Andrzeja Jagodzińskiego. Jest laureatem ponad 35 Międzynarodowych i Ogólnopolskich konkursów akordeonowych, m.in. w Castelfidardo, Popradzie, Radziejowicach, Gdańsku, Czechowicach-Dziedzicach, Przemyślu, Sanoku, Bratysławie.

Od lat żywo uczestniczy w życiu artystycznym Stowarzyszenia Akordeonistów Polskich, swymi koncertami otwiera festiwale i konkursy. Udziela się jako muzyk sesyjny w Polskim Radiu i Telewizji oraz w stacjach komercyjnych. Od wielu lat współpracuje z warszawskimi teatrami, współtworzy najróżniejsze projekty artystyczne.

Współtwóca wielu projektów artystycznych: KLEZMAFOUR, TANGO FUERTE, NEW TRIO.