Codzienności

MOJA KRAINA ŁAGODNOŚCI - WOJTEK GĘSICKI

Na stronie wydawnictwa www.cytryna.pl tak mozna przeczytać o płycie (swoja droga zajrzyjcie tam, bo jest to miejsce z samymi magicznymi piosenkami, płytami itd.):
W październiku swoją premierę handlową miało nowe wydawnictwo Cytryny
Jest to kompilacja utworów wybranych przez Artystę z całego jego dorobku artystycznego.
Trudno krótko określić twórczość Wojtka. Jeśli nie widziałeś go na scenie, nie doświadczyłeś ciepła i empatii jakie biją od niego, trudno będzie uświadomić sobie i poczuć całą pozytywną energię jaką wnosi on na każdą scenę na której się pojawia. Poeta, kompozytor, satyryk, bard, konferansjer, dziennikarz radiowy. Człowiek wielu talentów i pasji, niezwykle skromny i bezpretensjonalny.
Na płycie znalazły się jak mówi sam artysta piosenki najcieplej odbierane przez publiczność Wojtka. Jest to podróż w świat Krainy łagodności widzianej oczyma poety i twórcy, bo przecież kto lepiej może zabrać nas w świat poezji niż sam autor? Artysta obcując od lat z publicznością na deskach wielu scen doskonale wie dzięki którym ze swoich utworów nawiązuje najlepszy kontakt ze słuchaczami, w których udało mu się poprowadzić ich za rękę w świat poetyckich alegorii i doświadczeń. Dlatego też serdecznie polecamy Wam to wydawnictwo.