Codzienności

Scena Zaułek

Tym razem Gościem "Mysli uszanowanych" będzie wzięty dziennikarz i poczytny autor - Sławomir Zygmunt. Sławomir, Sławek - muzyk, autor i kompozytor z kręgu piosenki literackiej, folkowej (z odrobiną bluesa) i poetyckiej, a także dziennikarz (ukończył Wydział Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim).

Opublikował kilkaset artykułów, wywiadów i recenzji z dziedziny kina i muzyki (m.in. CINEMA, FILM, KINO) oraz dwie książki. Jego "Bruce Lee i inni. Leksykon filmów wschodnich sztuk walki" stał się bestsellerem i miał już trzy wydania. Twórca spektaklu złożonego z wierszy Edwarda Stachury z własną muzyką pt. "Sted: opowieść-wiatr" (nagrodzonego na festiwalu FAMA), wystawianego w teatrze "Stara Prochownia".

Poza koncertami indywidualnymi występował w kabaretach "Nowy Świat", "Szerszeń" i "Warsztat". Laureat nagród na przeróżnych festiwalach, przeglądach, giełdach piosenki. Nagrywał dla radia, występował w TVP.

Od siebie dodam jeszcze, że koncert będzie składał sie z piosenek i żartów okołowalentynkowych, gdzie "żarty" należy czytać : piosenki żartujące.

Terminy:

  • 17.02 - godz. 19:00 - Nasielski Ośrodek Kultury
  • 18.02 - godz. 19:00 - Nowodworski Ośrodek Kultury